Среда, 05.08.2020, 17:56

Приветствую Вас Гость | RSS

Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділів
Мои статьи [494]
Пошук
РЦДЮТ
Директор РЦДЮТ
:
Директор РЦДЮТ
ПЕЛЫХ
Маргарита Эдуардовна

Телефон 


(06272) 94-5-76

Наші відвідувачі
Locations of visitors to this page
Посилання


Хмаринка тегів
Відео
Виставкова зала

Выставка работ юных флористов  в выставочном зале РЦДЮТ

Выставка детского рисунка
 "ДЕТСКИЕ КРАСКИ ДОНЕТЧИНЫ"


Выставка ОРИГАМИ


Главная » Статьи » Мои статьи

З в і т про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

З в і т про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

 

На виконання Указу Президента України від 25 вересня 2008 року № 856/2008 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» та Плану заходів з підготовки та відзначення в 2012 році Дня пам’яті жертв голодоморів, в Кіндратівській спеціалізованій школі підготовлено і проведено наступні заходи: Міжнародну акцію «Незгасима свічка»; презентацію документального фільму «Голодомор на Україні 1932-1933 р»; тематична виставка та експозиція; показ фрагменту вистави за п’єсою Миколи Куліша «97»; підведення підсумків акції «Свіча пам’яті», присвяченої 80-м роковинам Голодомору на Україні; концертна програма за участю класних колективів самодіяльності, присвячених темі Голодомору; захід-реквієм та шкільну виставку архівних-, фотоматеріалів і видавничої продукції, які висвітлюють події Голодомору 1932-1933 років в Україні; церемонію вшанування пам’яті жертв голодоморів та участь у Загальноукраїнській акції «Засвіти свічку!».

22 листопада в школі пройшла презентація проекту «Урок історії Холокосту, Голодомору. Джерела толерантності». У молодіжному форумі взяли участь учнівська та батьки учнів. Захід розпочався тематичною виставкою архівних, фотоматеріалів, видавничої продукції та літературно-мистецькою композицією. На форумі виступила вчитель української мови Петрухнова Оксана Володимирівна, яка висвітлила ініціативи Президента України щодо примирення нації та відродження історичної правди; навела приклади антигуманних злочинів тоталітарного радянського режиму проти українців; наголосила на необхідності відновити та зберегти пам'ять про події та жертви Голодомору 1932-1933 років. З презентацією проекту «Урок історії Холокосту, Голодомору. Джерела толерантності» виступили учениці 11 класу Беззуба Катерина, Єна Анастасія, Ососкова Анастасія. Кількість учасників заходу – 154 чол.

Згідно з планом роботи в класних колективах школи була проведена акція «Незгасима свічка». У рамках акції відбулися: екскурсія учнів старших класів по виставці в шкільному краєзнавчому музеї історії села Кіндратівка (завідувач музею – учитель фізики Дружина Л.І.) «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932 - 1933 років - геноцид Українського народу». Заходи акції були висвітлені на сайтах відділу освіти http://konstantinovka.ucoz.ua/, Костянтинівського районного центру дитячої і юнацької творчості  http://rcdut.ucoz.ua/, та персональному сайті педагога-організатора школи http://vospitatel.ucoz.ua/ .

 

З 16 по 23 листопада в шкільному музеї історії села Кіндратівка працювала тематична  виставка «Ми звинувачуємо! Голодомор 1932 -1933 років – геноцид Українського народу», яка створена на основі плакатних матеріалів Українського інституту національної пам'яті та доповнена документальними свідченнями очевидців, оригіналами документів з державного архіву області, особистими речами свідків трагедії, предметами побуту 30-х років ХХ століття. На базі виставки проводилися масові заходи для учнів та жителів села. Станом на 23 листопада проведено 18 екскурсій та 4 масових заходів. Експозицію відвідали 152 чол.

23 листопада у Кіндратівській школі відбувся фінал акції «Свіча пам’яті», присвяченої 80-м роковинам Голодомору 1932 - 1933 років на Україні. За час акції при бібліотеці школи (завідувач бібліотеки О.В.Хижняк) було створено  волонтерську команду в складі 16 учнів, якими зібрані  свідчення очевидців трагічних подій. У масовому заході взяли участь всі учні школи. Перед початком заходу проведено акцію «33 хвилини». У фойє школи працювала тематична виставка архівних-, фотоматеріалів та матеріалів акції «Свіча пам’яті» - «Пам’ятаємо душею і серцем» із слайдовою презентацією ходу акції. У програмі підведення підсумків акції відбулися: нагородження дипломами найактивніших учасників акції – учнів і вчителів-класних керівників школи, відзначення подяками активістів волонтерської команди, відбулися виступи самодіяльних колективів 7-11 класів, слайдова презентація підсумків акції, виступ вчителя історії і правознавства, директора школи С.А.Кот, хвилина мовчання. Усім учасникам акції вручено подарунки - книжкові бібліотечки. Всього в заході взяли участь 154 чол. Кожен учасник заходу отримав на згадку Пам’ятку читачеві «Тридцять третя весна у ХХ сторіччі».

Робота учениці 11 класу Полторухи Ганни, переможниці шкільного етапу огляду-конкурсу на краще дослідження на тему голодомору серед учнів направлена до Костянтинівського районного Центру дитячої і юнацької творчості.

19 листопада в шкільній бібліотеці завідувачем і класним керівником 10 класу О.В.Хижняк організовано захід-реквієм «Піст диявола». В заході використані свідчення очевидців голодомору, відео-сюжети, фрагменти творів відповідної тематики. Проведення заходу висвітлено на шкільному телебаченні у «Шкільних новинах».

До програми лекторію шкільної філармонії включені цикли концертів, присвячених трагічним сторінкам історії українського народу. До концертних програм ввійшли музичні твори українських та зарубіжних авторів відповідної тематики (О.Білаш «Над Україною», О.Дудар «Діва Марія», українські народні пісні «Ой, наступила та чорна хмара», «Ой, що ж то за ворон»). Музичний тезаурус учнів доповнено творами Ф.Шуберта, Й.Баха, В.А.Моцарта, А.Луцци. Протягом жовтня-листопада 2012 року у школі  проведено 8 концертів, якими були охоплені  421 чол. учнівської молоді.

Протягом звітного періоду в класних кімнатах школи оформлені меморіальні куточки та постійно діючі тематичні книжкові виставки «Народу гілочка тернова», «Народна пам’яті не згасає», «Україна пам’ятає, світ визнає», «Почуємо голоси крізь мовчання». У шкільному музеї історії села Кіндратівка працювали тематичні експозиції, які доповнено експозиційними матеріалами - учнівськими рефератами та пошуковими роботами відповідної тематики, рукописними «Книгами пам’яті», фотоматеріалами, публікаціями у засобах масової інформації. На базі музею проведені захід-реквієм «Прах мільйонів стукає в наші серця», інформаційні та історичні години «Голгофа голодної смерті», уроки пам’яті тощо. . З 01 листопада в школі відкрито виставку-пошук «Страшних слідів ще й досі слід не стер», яка оновлювалася матеріалами, підготовленими учнями школи.

Для проведення Церемонії вшанування пам’яті жертв голодоморів 23 листопада учнями школи під орудою класних керівників було забезпечено квіткову продукцію, композиції із житніх та пшеничних колосків, свічки. Учні школи та педагогічні працівники взяли участь у скорботній ході до пам’ятника жертвам тоталітарного режиму, у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку!», хвилині мовчання, покладанні квітів до вищезазначеного пам’ятника.

 

Здійснено роботу по виготовленню тематичної просвітницької літератури. Це інформаційні буклети: «Тридцять третя весна у ХХ сторіччі» (200 прим.), збірка методичних рекомендацій «Хіба ж на те була Господня воля?» (10 прим.), тематичні публікації в шкільній газеті

При проведенні тематичних заходів використовувалася музика Євгена Станковича « Панахида за померлими».

 

Інформація про проведену роботу постійно розміщується на сайтах відділу освіти http://konstantinovka.ucoz.ua/, Костянтинівського районного центру дитячої і юнацької творчості  http://rcdut.ucoz.ua/, та персональному сайті педагога-організатора школи http://vospitatel.ucoz.ua/ .

 

Категория: Мои статьи | Добавил: wolkan (23.11.2012)
Просмотров: 623 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Пропонуємо

Оцініть наш сайт
Наше опитування
Какой кружок вы хотели бы записать своего ребенка
Всего ответов: 183
Проверка ТИЦ
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ПРОЕКТИ:
«Діти світу, візьміться за руки!»


Птах 2011 року

СИНИЦЯ БЛАКИТНАЗнаменні дати
Праздники Украины
Погода
Константиновка 
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтов - uCoz