Пятница, 18.09.2020, 10:20

Приветствую Вас Гость | RSS

Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Меню сайту
Форма входу
Пошук
РЦДЮТ
Директор РЦДЮТ
:
Директор РЦДЮТ
ПЕЛЫХ
Маргарита Эдуардовна

Телефон 


(06272) 94-5-76

Наші відвідувачі
Locations of visitors to this page
Посилання


Хмаринка тегів
Відео
Виставкова зала

Выставка работ юных флористов  в выставочном зале РЦДЮТ

Выставка детского рисунка
 "ДЕТСКИЕ КРАСКИ ДОНЕТЧИНЫ"


Выставка ОРИГАМИ


З 16 по 18 квітня 2010 року у місті Луганську на базі обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся Всеукраїнський юнацький фестиваль "В об'єктиві натураліста".
Його мета - формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи засобами художньої творчості, активізація роботи з учнівською молоддю у вирішенні екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності.
Учасниками фестивалю стали учні загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів з 18 областей - переможці обласних турів конкурсів на кращий відеофільм, кращий слайд-фільм, кращі фотороботи.
На фестиваль було представлено 42 відеофільми, 36 слайд-фільмів та 115 фоторобіт за тематикою, що розкриває дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність навчальних закладів.
Крім конкурсів в рамках фестивалю були проведені майстер-класи, зустрічі з митцями, творчі виставки робіт учасників, цікаві пізнавальні екскурсії по м. Луганську, поїздка до м. Краснодону з відвідуванням музею «Молода гвардія» та меморіалу «Нескорені», поїздка до с.м.т. Станічно-Луганське з відвідуванням музею Козацтва, перегляд фільму формату 3Д у кінотеатрі «Україна» тощо. На передодні Дня Довкілля діти разам з педагогами біля обласного Будинку природи заклали пам`ятну тополину алею.
Від Костянтинівського районного Центру дитячої і юнацької творчості в конкурсі взяли участь Фостик Карина (10 кл. Зорянська СШ І-ІІІ ступенів) і Волобуєв Олександр (Кіндратівська СШ І-ІІІ ст).
Виставка фотографій учасників Всеукраїнського юнацького фестивалю
"В об'єктиві натураліста» ще тиждень буде експонуватись в обласному краєзнавчому музеї, потім протягом місяця в обласній юнацькій бібліотеці, а також в Луганському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. 12 кращих відеофільмів будуть демонструватись на обласному телебаченні. Кращі відео та слайд-роботи поповнять Всеукраїнську відеотеку «Екологія ХХI століття», кращі фотороботи будуть надруковані у журналах „Рідна школа", „Початкова школа", „Паросток" за підтримки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
     

        

Пропонуємо

Оцініть наш сайт
Наше опитування
Какой кружок вы хотели бы записать своего ребенка
Всего ответов: 183
Проверка ТИЦ
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ПРОЕКТИ:
«Діти світу, візьміться за руки!»


Птах 2011 року

СИНИЦЯ БЛАКИТНАЗнаменні дати
Праздники Украины
Погода
Константиновка 
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтов - uCoz