Суббота, 04.07.2020, 21:14

Приветствую Вас Гость | RSS

Мова сайту
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Korean
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділів
Мои статьи [494]
Пошук
РЦДЮТ
Директор РЦДЮТ
:
Директор РЦДЮТ
ПЕЛЫХ
Маргарита Эдуардовна

Телефон 


(06272) 94-5-76

Наші відвідувачі
Locations of visitors to this page
Посилання


Хмаринка тегів
Відео
Виставкова зала

Выставка работ юных флористов  в выставочном зале РЦДЮТ

Выставка детского рисунка
 "ДЕТСКИЕ КРАСКИ ДОНЕТЧИНЫ"


Выставка ОРИГАМИ


Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 494
Показано материалов: 21-40
Страницы: « 1 2 3 4 ... 24 25 »

На виконання плану відділу освіти РДА, з метою удосконалення майстерності педагогів-організаторів, спрямованого на підвищення ефективності виховного процесу, надання методичної та практичної  допомоги щодо удосконалення змісту, форм, засобів та методів роботи з організації виховної діяльності, 23.02.2018р. на базі Кіндратівської спеціалізованої школи  пройшов семінар-практикум для педагогів-організаторів закладів освіти району на тему: «Роль інформаційно-комунікативних, медіа-освітніх технологій у формуванні національно-соціальних компетентностей особистості».

На семінарі був представлений досвід роботи педагога-організатора Кіндратівської СШ та керівника гуртка компютерної анімації РЦДЮТ Кущенко Е.Б. щодо можливостей та перспектив використання ІКТ технологій під час організації виховної роботи в закладі освіти.

Згідно плану семінару Едуардом Борисовичем були проведені майстер-класи щодо освоєння інтернет-ресурсу Google-calendar та створення медіа-продукту засобами веб-сервісу WIKI-WALL.

Працівниками РЦДЮТ були надані інформаційно-методичні рекомендацї щодо користування українськими пошуковими системами, використання інтернет-сервісів та веб-ресурсів при плануванні, структуруванні інформації, створенні інтерактивної презентації, роботи з фото та відео.

На прикінці семінару всі учасники були нагороджені сертифікатами за відвідування майстер-класів.

За результатами актетування щодо користі інформаційно-методичного та пратичного матеріалу, який був представлений на семінарі, всі педагоги-організатори дали позитивну відповідь.

Створення Інтернет-газети  http://wikiwall.ru/wall/dc660fa13e9fb61bbb41f7e9571d3223

 

Мои статьи | Просмотров: 298 | Добавил: Mavericks | Дата: 23.02.2018 | Комментарии (0)

Колодій (Масниця) – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. 16 лютого театр пісні «Соколята» Костянтинівського раййонного Центру дитячої та юнацької творчості (керівник театру – Н.С.Зуйкова-Микитюк) для учнів Кіндратівської спеціалізованої щколи організували та провели захід, присвячений святкуванню Колодія.

Мокрий сніг під ногами не зупинив нікого – все село було на святі. Люди веселилися, співали, танцювали.

На шкільному подвір*ї та у спортивній залі розвернулося справжнє гуляння. Уздовж тягнулися ряди виставок, із найрізноманітнішим асортиментом – від вишитої сорочки до млинців. Доречі млинці були напрочуд смачними. Найрізноманітніші начинки й форми – навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок.. Вони були, як завжди, незамінним атрибутом Колодія.

Як і годиться, були і співи, і танці, і хороводи, і жарти, і змагання. Певна річ, не забули й про старовинні звичаї. Тож на святі були Зима і Весна, котрі сперечалися за право господарювати надалі. А ще, спалювали опудало, щоб швидше весна настала. А що вже дітлахам весело було! Конкурси та ігри нікого байдужим не залишили. І дарма, що погода видалася похмурою та морозною. Усім, хто був присутній на святі, було весело та тепло. Приємно було спостерігати за тим, як разом святкують і учні, й вчителі, й батьки. А у голові роїлися думки з приводу того, що саме так і повинно відбуватися, саме таким чином і передаються традиції, дух свого народу, що відроджується у нових поколіннях. Око милувало ще й вбрання учнів. Яскраві хустки, барвисті віночки, рясні спідниці та гаптовані кожушки - у дівчаток, дівчат; шапки-бирки, кожухи, а ще широкі шаровари – у хлопців! Щойно закінчилися ігри та змагання, виконані були обряди та спалений Колодій, як юрба ринула до щедро накритих столів. І малі, і дорослі цього дня наїлися смачних страв до несхочу. А серед поважних гостей, що ласували млинцями та варениками, були помічені: директор Кіндратівської СШ С.А.Кот; Голова батьківської ради школи А.В.Добродомова та інші.

Мои статьи | Просмотров: 352 | Добавил: Mavericks | Дата: 17.02.2018 | Комментарии (0)

Мои статьи | Просмотров: 334 | Добавил: Mavericks | Дата: 10.02.2018 | Комментарии (0)

Інформація про проведення

наради для педагогів-організаторів на базі Новодмитрівського НВК

На виконання плану роботи відділу освіти райдержадміністрації та районного Центру дитячої та юнацької творчості, з метою удосконалення майстерності педагогів-організаторів, спрямованого на підвищення ефективності виховного процесу, надання методичної та практичної допомоги щодо удосконалення змісту, форм, засобів та методів роботи з організації виховної діяльності 02.02.2018 року на базі Новодмитрівського НВК було проведено нараду для педагогів-організаторів шкіл Костянтинівського району на тему: «Організація виховного простору у І півріччі 2018 року».

Директором РЦДЮТ Пелих М.Е. був оголошений рейтинг шкіл з виховної роботи за І семестр 2017-2018 н.р. та план роботи на І квартал 2018 року. Методистом РЦДЮТ Рудіченко С.М. було запропоновано обговорення питання стосовно спіпраці лідерів шкіл Костянтинівського району і Іллінівської ОТГ та створення нової структури «Школа Лідера: територія партнерства». Культорганізатор РЦДЮТ Шаповалова С.І. представила план районних масвих заходів на ІІ півріччя 2017-2018 н.р. та надала методичні рекомендації стосовно участі в районних та обласних конкурсах.

Після наради працівниками РЦДЮТ були проведені індивідуальні консультації стосовно участі шкіл в районних конкурсах (Марківська ЗОШ І-ІІІ ст.. та Куртівський НВК), роз’яснення показників рейтингу виховної роботи (Миколаївський та Софіївський НВК) та підготовки до районного семінару для педагогів-організаторів у березні місяці (Кіндратівська спеціалізована школа).

Директор РЦДЮТ М.Е. Пелих

 

Мои статьи | Просмотров: 303 | Добавил: Mavericks | Дата: 03.02.2018 | Комментарии (0)

Победы Константиновского РЦДЮТ в областных конкурсах

Юные жители Константиновского района любят свою страну

Юные жители Константиновского района любят свою страну

Константиновский районный центр детского и юношеского творчества по итогам конкурса патриотичного календаря «Знай історію, плекай майбутнє» среди учебных заведений Донецкой области признан победителем в номинации «Найкращий патріотичний календар позашкільного навчального закладу».

Также РЦДЮТ получил диплом ІІ ступени и стал призером областного конкурса видеороликов «Національне виховання-майбутнє держави» в номинации «Найкращий відеоролік позашкільного навчального закладу».

По результатам І отборочного (заочного) этапа областной научно-практической конференции ученической и студенческой молодежи «Біологічні дослідження та винахідництво» для участия во ІІ финальном (очном) этапе, который состоится 10 февраля в Краматорской ОШ № 16, приглашены ряд школьников района. 

Это Мария Оносова и Дарья Фоменко (Иванопольская СШ), Назар Макаренко и Богдан Бодерлан (Белокузьминовская ОШ), Елизавета Шишканова (Кондратовская СШ) и София Сердюченко (Софиевский УВК).

Автор статьи: Владимир Швец, журналист

Мои статьи | Просмотров: 285 | Добавил: Mavericks | Дата: 01.02.2018 | Комментарии (0)

УВАГА!

 

ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО 02.02.2018 НА БАЗІ НОВОДМИТРІВСЬКОГО НВК

 

ВІДБУДЕТЬСЯ НАРАДА ДЛЯ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ ШКІЛ РАЙОНУ.

УВАГА! НАРАДА!!!

ВИЇЗД УЧАСНИКІВ НАРАДИ ВІД РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ О 08.30.

 

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ ПОВІДОМИМО ОКРЕМО!

 

 

З ПОВАГОЮ РУДІЧЕНКО С.М.

Мои статьи | Просмотров: 288 | Добавил: Mavericks | Дата: 29.01.2018 | Комментарии (0)

20 жовтня 2017 року в навчальних закладах Костянтинівського району відзначали 70-ті роковини масової депортації цивільного населення західноукраїнських областей в віддалені райони колишнього СРСР, що увійшла в історію під кодовою назвою операція «Захід».

Цього дня у всіх школах пройшов Єдиний інформаційний день на тему: «Операція “Захід”: пам’ятаймо задля нащадків». Для учнів в шкільних бібліотеках були проведені години історичної правди «Глибоке очищення: як це було» та відеолекторії  «Рушив поїзд в далеку дорогу» (https://youtu.be/8QLoqS_0Xkghttps://youtu.be/gSDDohJoIa8). Також в під час заходу було проведено районну акцію «Квітка пам’яті» під час якої учасники навстановленому панно темного кольору, що обрисами нагадувало картографічну територію України, кріпитимуть на ньому символічну квітку.

Мои статьи | Просмотров: 385 | Добавил: Mavericks | Дата: 30.10.2017 | Комментарии (0)

Мои статьи | Просмотров: 371 | Добавил: Mavericks | Дата: 12.10.2017 | Комментарии (1)

Про проведення виступів військовослужбовців

у навчальних закладах Костянтинівського району

Мои статьи | Просмотров: 341 | Добавил: Mavericks | Дата: 03.10.2017 | Комментарии (0)

30 вересня 2017 року в с. Білокузьминівка відбулося урочисте відкриття районного екологічно-туристичного фестивалю до Всеукраїнського Дня туризму. У рамках фестивалю було проведено І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Захід відбувся з метою патріотичного виховання учнівської молоді на засадах національної гідності, високої самосвідомості, активної громадської позиції, здорового способу життя, традицій українського народу  з нагоди свята Дня захисника України та Всеукраїнської акції «Покрова Героїв».

На урочистій  лінійці з вітальним словом до присутніх звернулись Виниченко Н.М., голова Костянтинівської райдержадміністрації, Оносов О.Л., голова Костянтинівської районної ради. Серед почесних гостей свята також були Ісаков О.Д., заступник голови райдержадміністрації, Лоцман В.І., заступник голови райдержадміністрації, Таранік Л.І., керівник апарату райдержадміністрації, Галушко О.І., генерал-отаман Бахмутської козацької  паланки, представники Костянтинівського військового комісаріату, Збройних Сил України, голови сільських рад.

Програма           військово-стортивної гри  «Сокіл» («Джура»), що проходила на спортивному майданчику Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст., передбачала проведення таких змагань та конкурсів, як: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Відун», військово-спортивна естафета, «Таборування», «Лава на лаву» та «Перетягування линви».

У ході заходу також відбулася демонстрація авіа-моделювання, запуск повітряних зміїв, виготовлених учнями навчальних закладів району. Проведено конкурс на кращу шпаківню.

Підведення підсумків та закриття І етапу гри «Сокіл» («Джура») проходили на спортивному майданчику.

Переможцями у конкурсах та змаганнях гри стали:

ІІІ місце  – Іллінівська СШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Зорянська СШ І-ІІІ ст.

І місце – Тарасівський НВК

Призери змагань отримали від організаторів заходу дипломи та кубки, а також були нагороджені подарунками. Для представників Збройних Сил України учасники гри підготували сувеніри.

Екологічно-туристичний фестиваль являється одним із найважливіших засобів патріотичного виховання молоді, формування громадянської свідомості, виховання здорової нації.

Фотоматеріали можна пераглянути тут.

Оригінал: http://krdarayono.at.ua/news/ekoturfest_2017/2017-10-02-828

Мои статьи | Просмотров: 281 | Добавил: Mavericks | Дата: 03.10.2017 | Комментарии (0)

Про проведення установчого засідання

лідерів учнівського самоврядування

шкіл Костянтинівського району

Мои статьи | Просмотров: 367 | Добавил: Mavericks | Дата: 20.09.2017 | Комментарии (0)

План заходів

до Міжнародного Дня людини похилого віку

в закладах освіти Костянтинівського району у 2017 році

Мои статьи | Просмотров: 494 | Добавил: Mavericks | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

План

проведення тематичних заходів щодо відзначення

Дня партизанської слави

в закладах освіти Костянтинівського району 22.09.2017 року

 

Мои статьи | Просмотров: 446 | Добавил: Mavericks | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

План

проведення тематичних заходів щодо відзначення

Міжнародного Дня миру

в закладах освіти Костянтинівського району 21.09.2017 року

 

Мои статьи | Просмотров: 391 | Добавил: Mavericks | Дата: 19.09.2017 | Комментарии (0)

План масових заходів на 1 семестр 2017-2018 навчального року

Мои статьи | Просмотров: 531 | Добавил: Mavericks | Дата: 19.08.2017 | Комментарии (0)

До уваги педагогів-організаторів Костянтинівського району й Іллінівської об'єднаної територіальної громади!

Спільне засідання науково-методичної комісіїї педагогів-організаторів навчальних закладів Костянтинівського району й Іллінівської об'єднаної територіальної громади відбудеться 30 серпня (середда) 2017 року на базі Новодмитрівського навчально-виховного комплексу. Початок о 09 год.00 хв. Доставка учасників засідання шкльними автобусами Новодмитрівського НВК від будівлі райдержадміністрації,  залізничного вокзалу та центрального ринку м.Костянтинівка. Про час відправлення автобусу можна дізнатися у заступників директорів вашого навчального закладу.

 

Мои статьи | Просмотров: 369 | Добавил: Mavericks | Дата: 16.08.2017 | Комментарии (0)

Пам’ятні та ювілейні дати 2017-2018 навчального року

Мои статьи | Просмотров: 710 | Добавил: Mavericks | Дата: 03.08.2017 | Комментарии (0)


Пропонуємо

Оцініть наш сайт
Наше опитування
Какой кружок вы хотели бы записать своего ребенка
Всего ответов: 183
Проверка ТИЦ
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ПРОЕКТИ:
«Діти світу, візьміться за руки!»


Птах 2011 року

СИНИЦЯ БЛАКИТНАЗнаменні дати
Праздники Украины
Погода
Константиновка 
Copyright MyCorp © 2020Конструктор сайтов - uCoz